Uporządkowanie forum i subfora

Odpowiedz


To pytanie jest elementem zabezpieczającym przed automatycznym zamieszczaniem postów.
Emotikony
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:

BBCode włączony
[Img] włączony
[Flash] wyłączony
[URL] włączony
Emotikony włączone

Przegląd tematu
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Uporządkowanie forum i subfora

Re: Uporządkowanie forum i subfora

Post autor: Piotrek Pokorny » 10 sierpnia 2017, 23:52

No to działamy :)

Re: Uporządkowanie forum i subfora

Post autor: Zbyszek Opole » 10 sierpnia 2017, 23:19

uriuk pisze:Nie kazdy moze miec 10. dan w lataniu jak ty :). Rozwijam sie gdzie moge. Ale dzis poltorej godziny machnalem w pieknych okolicznosciach przyrody. Polnocny wiatr + jakis froncik bryzowy potrafil spowodowac ze dupa tracila kontakt z siedzeniem.
Super już nie mogę się doczekać zaniku termiki i lekkich podmuchów z kierunku południowego najlepiej o sile 100km/h. Uważaj by burze nie porwały ci ptaszka ;)

Re: Uporządkowanie forum i subfora

Post autor: uriuk » 10 sierpnia 2017, 22:17

Nie kazdy moze miec 10. dan w lataniu jak ty :). Rozwijam sie gdzie moge. Ale dzis poltorej godziny machnalem w pieknych okolicznosciach przyrody. Polnocny wiatr + jakis froncik bryzowy potrafil spowodowac ze dupa tracila kontakt z siedzeniem.

Re: Uporządkowanie forum i subfora

Post autor: Zbyszek Opole » 10 sierpnia 2017, 22:11

uriuk pisze:Poniewaz jestem zamilowanym balaganiazem (mam w tym 3. dan) to nie bardzo mam pojecie jak to zrobic. Ale moge cie uczynic adminem i bedziesz mogl uporzadkowac, na poczatek ten dzial dla poczatkujacych. Pasuje?
3 dan miałeś znacznie wcześniej i się cały czas rozwijasz :lol:

Re: Uporządkowanie forum i subfora

Post autor: Andrzejt » 10 sierpnia 2017, 21:05

Fajnie ze się znalazł ktoś kto się tego podejmie ;-) Już nie raz chodziło mi po głowie żeby wyjść z taką propozycja, nawet chwilę próbowałem to jakoś ogarnąć na zasadzie stworzenia postu z linkami do postrzegolnych istotnych informacji który można było by podpiąć w dziale dla początkujących, ale jakoś zawsze czasu brakowało na ogarnięcie tego ;-) trzymam kciuki za powodzenie ;-)

Re: Uporządkowanie forum i subfora

Post autor: Piotrek Pokorny » 10 sierpnia 2017, 11:52

Chętnie spróbuję.

Re: Uporządkowanie forum i subfora

Post autor: uriuk » 10 sierpnia 2017, 11:34

Poniewaz jestem zamilowanym balaganiazem (mam w tym 3. dan) to nie bardzo mam pojecie jak to zrobic. Ale moge cie uczynic adminem i bedziesz mogl uporzadkowac, na poczatek ten dzial dla poczatkujacych. Pasuje?

Uporządkowanie forum i subfora

Post autor: Piotrek Pokorny » 10 sierpnia 2017, 11:30

Mam małą propozycję, żeby nieco uporządkować wątki na forum i utworzyć odpowiednie subfora - np. w miejscówkach utworzyć sekcję na miejscówki polskie i sekcję na miejscówki zagraniczne. W forum dla początkujących można wyodrębnić sekcje dotyczące Sprzętu, Techniki, Przepisów, itp.

Dzięki temu fora zrobią się bardziej przejrzyste, a przez to łatwiej będzie można z nich korzystać. Szczególny nacisk położyłbym na forum dla początkujących, bo to właśnie początkujący (jakim jestem też ja) najczęściej przekopują się przez setki wątków w poszukiwaniu cennych wskazówek i informacji. Warto byłoby ułatwić wyszukiwanie, a tym samym uniknąć nieuchronnego zjawiska "to już było na forum - weź poszukaj" :)

Na górę