wyprawa do Grecji na latanie PPG

bora100@wp.pl

wyprawa do Grecji na latanie PPG

Postautor: bora100@wp.pl » 13 sierpnia 2017, 11:34

Czy ktoś jest chętny na urlop w Grecji od 22 września?
Zapraszamy do udziału w kolejnej wyprawie do Grecji na wypoczynek, degustacje potraw greckiej kuchni, wojaże po dzikich zakątkach Sithoni oraz oglądania Grecji z lotu ptaka czyli loty PPG i PPGG.
Osoby nielatające będą miały możliwość skorzystania z lotów widokowych więc jeżeli będą chętne do udziału w wyprawie to serdecznie zapraszamy (nie tylko dziewczyny i żony pilotów, mogą to być osoby całkowicie postronne nie związane z paralotniarstwem).
Miejsc na napędy PPG mamy 7 i tylu pilotów możemy zabrać zaś miejsc dla osób toważyszących również 7
Termin wyjazdu dla jadących z nami samochodem to 22 wrzesień ,powrót do Polski na 29 wrzesień.
Termin wylotu dla chętnych do podróży samolotem: 21.09_a powrót 30.09 (koszt Modlin-Saloniki,Saloniki-Modlin na dzień dzisiejszy 380 zł. Dla jadących samochodem koszt podróży 0zł -wliczony w koszt wyjazdu).
Uwaga.
W przypadku braku chętnych pilotów PPG możemy zorganizować tzw.wyprawę o charakterze turystyki aktywnej czyli pływanie łodziami motorowymi po wyspach, zwiedzanie półwyspu Chalcydyckiego czyli Kassandry, Sithonii i Athos, Delektowanie się kuchnią grecką (dla pań możliwe warsztaty potraw greckich zorganizowane w tawernie pod okiem greckiego kucharza) oraz zaliczanie najpiękniejszych plaż świata (na Sithonii jest ich 13 uznanych za najpiękniejsze przez junesko?).
Pytania o koszty i szczegóły wyprawy proszę pytać na bora100@wp.pl lub pod tel. 660 449 369
Bogdan Rojek


Wróć do „Zagraniczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość