Wyjazd do Grecji na latanie PPG - termin wyjazdu

bora100@wp.pl

Wyjazd do Grecji na latanie PPG - termin wyjazdu

Postautor: bora100@wp.pl » 19 stycznia 2018, 20:41

Bogusław Rojek Zmień)

12:59 (7 godz. temu)


Witam.

Zapraszamy na przygodę PPG jak również turystykę aktywną, smakowanie kuchni greckiej i zwiedzanie.
Do przygody zapraszamy Pilotów, osoby towarzyszące Pilotom (również z dziećmi), zapraszamy również osoby nie związane z paralotniarstwem chcące uczestniczyć w wyprawie i np. zaliczyć lot na motoparalotni nad greckim wybrzeżem.

W tym roku termin wyjazdu dobieramy tak by uczestnicy mogli wziąć jak najmniej wolnych dni w pracy. Dla tych co chcą lecieć samolotem będzie to piątek 27.04 (wylot o 9.30 rano z Modlina,powrót w piątek 04.05.

Dla tych co pojadą z nami samochodem (jest 5 miejsc), wyjazd 25.04- powrót 06.05 już w Polsce. Wyjazd o 8-ej rano z Dęblina, 9.30 z Chełma (jedziemy na Barwinek- czyli kogoś możemy zabrać mieszkającego po drodze lub może zostawić samochód u Pecia w Krościenku koło Krosna).

Informacja dla tych lecących samolotem - napędy należy przywieźć lub przysłać kurierem do mnie do 24.04

Dla odmiany trochę zdjęć z wyjazdu i jeden filmik
Pozdrawiamy i... do zobaczenia w Grecji, Bogdan Rojek (660 449 369) i Grzesiek Hrycaj (608 500 942)


https://plus.google.com/u/0/collection/EAblLF

Only21
Posty: 126
Rejestracja: 14 sierpnia 2017, 16:55
Reputation: 8
Lokalizacja: Legionowo pod Warszawą
Latam: Tylko z Napędem
Doświadczenie: Świeżak po Kursie

Re: Wyjazd do Grecji na latanie PPG - termin wyjazdu

Postautor: Only21 » 21 stycznia 2018, 18:49

Jakieś kryteria dla pilotów :D ?

bora100@wp.pl

Re: Wyjazd do Grecji na latanie PPG - termin wyjazdu

Postautor: bora100@wp.pl » 07 lutego 2018, 22:03

SK,Ubezpieczenie, kamizelka ratunkowa.Starty w środowisku bryzy morskiej są bardzo łatwe a w czasie lotu najczęściej nie występują turbulencje.
Pilotów ,którzy przylecą samolotem odbieramy z lotniska (dlatego wszyscy przylatują jednym samolotem bo na lotnisko mamy 80 km) po czym jedziemy ich zakwaterować lub po drodze do hotelu zajeżdżamy na lotnisko i wysyłamy na przelot w kierunku hotelu .Przelot w jedną stronę ,odległość ok. 70 km z lądowaniem pomiędzy pierwszym i drugim palcem półwyspu Chalcydyckiego. Sprzęt jeździ z nami na przyczepie.Kupno paliwa,zawiezienie na startowiska,pomoc w startach,zwózka,naprawy,znalezienie warsztatu np,spawacza,dowóz kawy dla szanownych Pilotów i tym podobne,mimo to warto mieć z sobą drugie śmigło chociaż nie mieliśmy nigdy połamanego śmigła jedynie opiaskowane ,które naprawialiśmy z miejsca.
Sprawne wyszukiwanie i negocjacje w języku greckim daje w rezultacie ceny o 50 a nawet 100% niższe niż dla turystów operujących j. angielskim.Wspólne loty i biesiady z greckimi paralotniarzami a "grecki Mańkowski (najważniejszy grecki paralotniarz) załatwia nam loty 10 km od lotniska pasażerskiego w Salonikach lub w strefie lotów tamtejszych samolotów przeciwpożarowych (drugi palec- czyli Sithonia).Organizowanie innych atrakcji np. wypożyczenie za pół ceny (ceny dla Greków) motorówek i pływanie cały dzień po bezludnych ,kameralnych wysepkach.Wycieczki objazdowe po półwyspie Sitonia z zaliczaniem najpiękniejszych plaż (13 na Sitoni zaliczonych do najpiękniejszych na świecie oraz zaliczanie najlepszych tawern z najlepszą kuchnią grecką (pytać należy odpowiednich Greków w języku greckim) Zazwyczaj jeżdzimy 7-mio os.Toyotą Sienną z przyczepą plus jeden samochód osobowy z wypożyczalni ,który czeka na nas na lotnisku przy odbieraniu uczestników z samolotu.W zależności ,gdzie się pojawimy spotykamy na lataniu przyjaciół greckich ,którzy z nami latają lub biesiadują a niektórzy podążają z nami wspólnie przeżywając przygodę PPG.
W przypadku uczestników nielatających zapewniamy im loty tandemowe na motoparalotni by i oni mogli się delektować widokami greckiego wybrzeża z powietrza.
Zapraszamy do wspólnej przygody ..i do zobaczenia w powietrzu nad greckim wybrzeżem
Bogdan Rojek i Grzesiek Hrycaj
http://www.ppgtravel.pl


Wróć do „Zagraniczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość