Strona 1 z 1

Wyprawa paralotniowa do Maroko

: 23 grudnia 2017, 07:33
autor: SkyTrekking
W lutym po raz kolejny ruszamy do Maroko. Z naszych obserwacji wynika, że najlepsza pogoda do latania pojawia się w LUTYM. Wiec postanowiliśmy po raz kolejny polecieć na drugą połowę lutego.

Maroko w środku europejskiej zimy to świetne miejsce aby polatać oraz spędzić czas w przyjemnych temperaturach ok. 20-25st..

Termin naszego wyjazdu to 18-25 lutego. Lecimy z Warszawy do Agadiru. Naszą bazą wypadową będzie miasteczko położone 140km na południe od Agadiru - Sidi Ifni,

W tym rejonie Maroka jest kilka miejsc do latania, z których będziemy korzystać: Sidi Ifni, Legzira Beach, Nigel’s place, okoliczne klify i tzw. kaktusy . Niektóre pagóry mają po 200 metrów wysokości i da się na nich polatać w spokojnej termice, jak i na żaglu.

Maroko to fascynujący kraj z bardzo bogatą kulturą, ciekawą kuchnią. Miejsc do zwiedzania jest bardzo dużo, jeśli pogoda nas zaskoczy na pewno nie będziemy się nudzić.

Aby wyjechać z nami na latanie trzeba posiadać ,oprócz czasu, paszport ważny minimum 6 miesięcy.

Osobom nie posiadającym własnego sprzętu do latania możemy odpłatnie wypożyczyć.

Na Wycieczkę zabieram pilotów ze świadectwem kwalifikacji.więcej informacji na naszej stronie http://www.skytrekking.pl/szkolenie-par ... wa-maroko/

pozdrawiam
Piotr Cwudziński