Strona 1 z 1

Może się zdarzyć krótka przerwa

: 21 grudnia 2017, 12:25
autor: uriuk
Przenosze domene pgforum.pl z nazwa.pl do ovh.pl. Z powodu pobytu w Maroku sprawa sie przeciagnela. Okazalo sie ze nazwa.pl żąda... papierowego przeslania wniosku zwykla poczta, a to troche trwa. Za 3 dni bedzie dwa lata istnienia forum, a nazwa.pl mnie lekko wq...a, nie mowiac juz o tym, ze sa zwyczajnie drodzy. Tak wiec moze sie zdarzyc, ze na urodziny forum na chwile zniknie, poki sie domena nie przeniesie

Re: Może się zdarzyć krótka przerwa

: 21 grudnia 2017, 14:19
autor: der
z deszczu pod rynnę

Ile w nazwie ? 100 plus vat ?
O ile taniej w ohv ?

Uriuk, nie wygłupiaj się, za tę różnicę nawet w maku się porządnie nie najesz.

Re: Może się zdarzyć krótka przerwa

: 21 grudnia 2017, 17:46
autor: starry
Pewnie z 50 zł taniej max, ale wątpie czy warto, napewno nie będzie lepiej i bezpieczniej.

Re: Może się zdarzyć krótka przerwa

: 21 grudnia 2017, 17:56
autor: uriuk
www.uriuk.com lezy na gandi.net i nie ma z nimi problemow (oprocz tego, ze sa 2x tansi od nazwa.pl). Natomiast nazwa.pl podpapdla mi z powodu klopotow z komunikacja. Kiedy do nich dzwonilem przepuscili mnie przez automat zgloszeniowy w tak wrwiajacy sposob, ze zaczalem grzebac w panelu klienta. Okazalo sie, ze utrudniaja co sie da. Np uzyskanie kodu authinfo jest mozliwe wylacznie po zlozeniu papierowego wniosku na pisme wyslanego przez poczte polska. Jest to jawne robienie idioty z klienta. Poniewaz moja babacia od zawsze twierdzila, ze lepiej z madrym zgubic, jak z glupim znalezc, to im ten wniosek wyslalem. Nie upieram sie przy ovh.pl, moze byc tez gandi.net czy inny serwis. Byle nie nazwa.pl.

Re: Może się zdarzyć krótka przerwa

: 21 grudnia 2017, 19:47
autor: Piotrek Pokorny
Ja mam od 2 lat domeny w https://najtanszedomeny.pl i jestem zadowolony. Z nazwą też mam przeboje i od miesiąca nie mogę się doprosić wysłania maila umożliwiającego transfer jednej z domen do innego providera.

Re: Może się zdarzyć krótka przerwa

: 21 grudnia 2017, 22:18
autor: Marcus Biesioroff
Polecam linuxpl.com korzystam z ich usług od lat i nie ma problemu, ceny małe, swoją drogą jak będziesz przenosić daj znać, wesprę.

Re: Może się zdarzyć krótka przerwa

: 04 stycznia 2018, 20:19
autor: Gemmini
Witamy ponownie :D

Re: Może się zdarzyć krótka przerwa

: 04 stycznia 2018, 22:34
autor: maro
Ufff, zacząłem się już niepokoić :)